ks001@bookszpan.eu   (32) 201 50 75

Księgarnia Katowice – o nas

Księgarnia Katowice

Księgarnia Bookszpan w Katowicach to miejsce, gdzie książki są najważniejsze. Wierzymy, że wszystkie książki znajdujące się w naszej księgarni są niezwykle cenne. Każda książka niezależnie od tego czy jest to bajka dla 5 letniego dziecka czy poradnik tworzenia startupów dla studenta ma potencjał odegrać niezwykle istotną rolę w życiu czytelnika.

Książki rozniecają wyobraźnię, dostarczają nowych pomysłów, pobudzają do zmian i działania, lub też pozwalają się zrelaksować i oderwać od codziennej rutyny. Książki pozwalają spojrzeć na problemy i różne zagadnienia z zupełnie nowej i nieznanej perspektywy. W każdej książce drzemie potencjał, który umiejętnie wykorzystany może zmienić życie czytelnika, a nawet wpłynąć na otaczającą go rzeczywistość.

Czytanie książek jest ciągle najtańszym sposobem poznawania świata i zdobywania nowych umiejętności, doświadczeń i poszerzania swojego światopoglądu. Przeczytanie książki daje coś czego nie da się znaleźć nigdzie indziej – daje możliwość odczuwania – gdyż „Słowa mogą być jak pro­mie-nie Roen­tge­na; jeśli używać ich właści­wie, prze­nikną wszys­tko. Czy­tasz i słowa cię przeszywają”. – Aldous Huxley

Księgarnia Bookszpan w Katowicach:

Księgarnia Bookszpan widoczna z ulicy 3-go maja:
Witryna księgarni Bookszpan Katowice
Księgarnia w Katowicach 3 maja 22 Bookszpan
Księgarnia w Katowicach 3 maja 22 Bookszpan

Nasza księgarnia w Katowicach jest nowa i ciągle pracujemy nad jej ulepszeniem. Żeby dostarczyć do księgarni jak najwięcej wartościowych tytułów nawiązujemy współpracę z coraz to nowymi wydawnictwami i partnerami. Mamy nadzieję nawiązać współpracę z autorami z Katowic i okolic, oraz wydawnictwami ze Śląska. Liczymy na to, że księgarnia stanie się ważnym miejscem w Katowicach. Chcemy, aby odegrała ona istotną rolę w życiu kulturalnym miasta i jego rozwoju poprzez dostarczanie literatury wartościowej dla jego mieszkańców.

Oferta księgarni w Katowicach.

W księgarni Bookszpan w Katowicach znajdziesz wiele książek z różnych dziedzin. Mamy nowatorskie poradniki, biografie oraz autobiografie, książki dla dzieci (bajki, kolorowanki, materiały edukacyjne), mamy duży dział z kryminałami oraz literaturą piękną i fantastyką. Staramy się, aby w księgarni znalazły się tytuły autorów z Katowic oraz regionalnych wydawnictw. Mamy również do zaoferowania dużo audiobooków.

#Szpan10 księgarni w Katowicach

To lista najczęściej szukanych i kupowanych książek w naszej księgarni przez mieszkańców Katowic. Lista ta będzie systematycznie aktualizowana i publikowana na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

Zapraszamy do księgarni w Katowicach na 3-go maja 22 bo Kto czyta książki ten żyje podwójnie. – Umberto Eco